BELATEP s.r.o.

Upratovačka, Upratovačka v Ivanke pri Dunaji

Náplň práce
Prijmeme upratovačku na upratovanie administratívnych priestorov v Ivanke pri Dunaji na upratovanie 2x týždenne na 3 hod. v čase po 17,00 hod.
Odmena 180,-EUR čisté.
Informácie na t.č. 0903/266 446.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
180,-EUR čisté
Miesto práce
Bratislavský kraj
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Čistý RT.
Skúsenosti s upratovaním administratívnych priestorov.
Spoľahlivosť.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Uprednostňujeme uchádzačky z Ivanky pri Dunaji.
Aktualizované 16.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka