Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Stavbyvedúci, Projektový manažér TZB - VZT, klimatizácie, ÚK do Žiliny

Náplň práce
- Komplexné zabezpečenie zákaziek v oblasti VZT, klimatizácií a ÚK.
- Vypracovávanie cenových ponúk.
- Príprava zákazky.
- Zabezpečenie materiálu na stavbu.
- Koordinácia a kontrola činností a ľudí na stavbe.
- Manažovanie tímu, kontrola a zabezpečenie realizácie.
- Sledovanie časových termínov, kontrolné dni na stavbe.
- Odovzdanie zákazky.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1300-1500 fix + prémie zo zrealizovanej zákazky
Iné výhody
Služobné auto aj na súkromné účely
Mobil, notebook
Miesto práce
Žilinský kraj
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Prax na pozícii Projektového manažéra, príp. Stavbyvedúceho
Skúsenosti na riadiacej pozícii v stavebníctve nutné
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 12.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavbyvedúci