Magdaléna Cisáriková Agentúra MC TOUR, Licencná Agentúra sprostredkovania práce, www.mctour.sk Od 10,00 - 17,30 hod
Personálna Agentúra pre obcanov Slovenskej Republiky založená v roku 1995, Agentúra Sprostredkovania práce do zahranicia, Cestovná Agentúra

Čašník, servírka, Kuchár, Pomocné práce, ANGLICKO - Hotely - rôzne pozície

Náplň práce
Umiestnime čašníčky, čašníkov, chyžné, kuchárov od pomocných po odborných, nočných vrátnikov night porterov, kitchen porterov pomocníkov do kuchýň, general assistentov - výpomoc všeobecný asistent, barmanov, recepčné, pracovníkov s prádlom linenporterov. Hotely sú 3,4 - 5 hviezdičkové, práca je zabezpečená na minimálne 6 mesiacov a dlhšie, podmienkou je hovorová Angličtina a prax v obore na ktorý sa hlásite. Pracuje sa priamo ako zamestnanec hotela. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne a viac. Základný nástupný plat je minimálne od 7,50 na hod brutto a viac, plus tipsy, plus bonusy, kuchári min. 7,80 Libier na hodinu / ročne kuchári až do 32 000 Libier /. Práca na pracovné zmluvy na TPP a HPP, všetky odvody odvádza zamestnávateľ, strava zdarma, ubytovanie buď zdarma al. zabezpečené za cca 20 - 30 Libier týždenne zabezpečené priamo v hoteli bez nutnosti dochádzania. Ubytovanie a strava sú zabezpečené. Nemusíte si nosiť na stravu a ubytovanie poplatky vopred, sú strhnuté vždy až z platu. V prípade záujmu nám zašlite životopis v Angličtine s rozpísanou praxou profesie na ktorú sa hlásite, plus vaše foto, ak máte referenciu v angličtine je to výhodou. Pomôžeme s najlepším nájdením dopravy na miesto práce pripravíme vám itinerár cesty, počas celého pobytu vám ponúkame asistenciu a overenú dlhoročnú spoluprácu s našimi Anglickými partnermi. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť.
Požiadavky na zamestnanca:
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
v texte
Iné výhody
lacná strava a ubytovanie
Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
prax a hovorová Angličtina
Antona Bernoláka 2129/51
01001 ŽILINA
Slovensko
Kontaktná osoba: Cisáriková Magdaléna
Telefón: Pon - Piat od 10, 00 - 17, 30 Mob.: 0903 426 886, 0948 483 776 TEL.: 041-7233563
Fax: od 10,00 - 17,30 Pon - Piat
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce