Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Projektový manažér, Stavbyvedúci pre Bratislavu /VZT a klimatizácie/

Náplň práce
Spracovanie cenových ponúk na základe obhliadok a technických zadaní
Príprava a vedenie prác na projektoch /dodávka a montáž VZT, klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel : Príprava zákazky od začiatku až po ukončenie a odovzdanie stavby
Koordinácia a kontrola činností na stavbe
Manažovanie tímu montážnikov na stavbe, kontrola časových termínov a zabezpečenie realizácie zákazky
Predaj klimatizačných a VZT zariadení
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
Starostlivosť o zákazníka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500 - 1600,- fix + variabilná zložka
Iné výhody
K fixnému platu sú prémie zo zrealizovaných zákaziek
Služobné auto aj na súkromné účely
Mobil notebook
Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Stredoškolské s maturitou technického zamerania
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie I. príp. II. stupňa technického zamerania, odbor TZB výhodou
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Skúsenosti na pozícii Stavbyvedúceho, príp. Projektového manažéra sú nutné
Praktické skúsenosti s riadením ľudí v stavebníctve sú potrebné
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 21.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektový manažér