Milan Turkovic Autodoprava - Turek

Dispečer

Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
• Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok,
• Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
• Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému
• Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
• Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
• Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi.
• Vyťažovanie nákladných áut
• Cenové vyjednávanie
• znalosť cudzie jazyka na aktívnej úrovni podmienkou prijatia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Bližšie informácie na pohovore
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
+421907740442
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Termín pohovoru a presnejšie informácie treba dohodnúť na tel.č. +421907740442 Milan Turkovič
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
A, B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ovládanie jazykov Anglický jazyk, Nemecký jazyk je nutnosť.
Kontaktná osoba: Lucia Miškárová
Telefón: +421915882885
Fax: + 421 32 771 3152
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Dispečer