PRO PERSONA s.r.o.
Personálna agentúra zameraná na sprostredkovanie práce na Slovensku aj v zahranicí.

Prijmeme pomocné pracovníčky do mliekarne (s ubytovaním)

Náplň práce
Poděbrady (ČR – Stredočeský kraj, okres Nymburk). Ide o balenie mliekarenských výrobkov. Ponúkame dlhodobú prácu na pracovnú zmluvu, ubytovanie, zálohy, dopravu do ČR, ktorá je zabezpečená a zdarma. Požadujeme ochotu pracovať vo viaczmennej prevádzke a platný zdravotný preukaz. Nástup je možný IHNEĎ!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Česká republika
Poděbrady
Termín nástupu
IHNEĎ
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Zimná 51
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: Ivana Poradová
Telefón: +421948423461
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel