Centrum sociálnych služieb - LIPA
CSS LIPA je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj. V zariadení sociálnych služieb žije 65 prijímateľov sociálnych služieb, ktorým sa poskytuje služba v zmysle zákona č. 448/2008 o sociálnych službách v zmysle § 38 (domov sociálnych služieb)

Sociálny pracovník

Náplň práce
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trenčín
Kostolná-Záriečie, Kostolná - Záriečie č. 10
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: predstavivosť, precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaovládanie, asertivita.
Kostolná - Záriečie č. 10
Kostolná-Záriečie
Kontaktná osoba: Mgr. Renata Papierniková
Telefón: +421901918601
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sociálny pracovník