ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.Kde nás nájdete:Banská Bystrica, Námestie SNP 14,Bratislava, Stromová 4,Košice, Mlynská 27,Revúca, Komenského 40.

Operátor výroby

Náplň práce
Jednoduché manipulačné práce.
Obsluha strojnotechnologického zariadenia na spracovanie dreva.
Pretrieďovanie kusov, dokladanie pásov.
Rezanie dosiek pílou.
Sponkovanie kusov.
Vypĺňanie dier po vypadnutých hrčiach.
Kontrola dosiek zrakom.
Optimalizácia a nasadenie technologických a výrobných procesov.
Realizácia projektov podľa plánu spoločnosti.
Podpora zamestnancov výroby.
Práca na úkol.
Práca na montáži, na linke, výroba polotovarov.
Práca v hluku - príplatok za hluk.
Každý zamestnanec dostane kartičku, cez ktorú sa prihlasuje, aj na dochádzku, aj obedy si cez ňu objednáva.
Firma zabezpečuje oprávnenie na vedenie elektrického vozíka a žeriavnický preukaz.
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 650 € za hodinu
Iné výhody
Práca v stabilnej spoločnosti.
Po odpracovaní 2 týždňov je možnosť čerpania zálohy vo výške 1/3 odpracovanej odmeny.
Polročné prémie.
Nadštandardné platové podmienky.
Nástupný plat 530 - 550 € v čistom za mesiac.
Strava je zabezpečená priamo vo firme.
V priestroroch spoločnosti sa nachádzajú automaty s cenovo dostupným občerstvením.
Vyhradené priestory pre fajčiarov.
Každý zamestnanec má k dispozícii vlastnú uzamykateľnú skrinku.
Firma zabezpečuje oprávenie viesť elektrický vozík alebo žeriavnický preukaz.
30 minútová prestávka na obed + 10 minút navyše ako desiatová prestávka.
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Cesta k Smrečine 11
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: - Zodpovednosť., - Flexibilita., - Lojálnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Komenského 40
Revúca
Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Korbeľová
Telefón: +421800221222
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor