MB-TOP, s.r.o.
Prevádzkovanie Motorestu

KUCHÁR/KA

Náplň práce
Príprava jedál cca 100-150 denne. Príprava raňajok, obedového menu, minútkové jedlá, pizza.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 21:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900 do 1100 € za mesiac
Možnosť ubytovania zadarmo, káva/čaj + jedlo počas zmeny zadarmo, mzdové výhody -príplatky/odmeny. Čistá mzda základ 650 eur + odmeny. Potrebný osobný rozhovor pre lepšie vysvetlenie výhod a pracovnej náplne.
Miesto práce
okres Snina
Ubľa, Hlavná 279
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Námestie Slobody 4
Sobrance
Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Babič Piptová
Telefón: +421917701593
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár