Jobs4joy SE

Skladník, Práca pre Teba v Prahe aj s ubytovaním ZDARMA a mzdou 135 Kč/hod. v čistom

Náplň práce
Práca v sklade s oblečením (Nike, Vans, DC, .. ) vhodná pre mužov, ženy, páry, šikovných absolventov ale aj neabsolventov.
Miesto výkonu práce: Praha – Zdiby

Náplň práce: balenie, kontrola zasielok, práca so skenerom, v prípade záujmu možnosť práce na VZV
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850
- náborový bonus(celkovo vo výške 3 000 Kč vyplácaný nasledovne - po 30 odpracovaných dňoch vo výške 1 000 Kč, po 60 dňoch 2 000 Kč a po 90 dňoch 3 000 Kč
- Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok 3 000 Kč na bývanie v súkromí
- Mzda: 102 – 135 Kč/hod. v čistom
- Osobná starostlivosť koordinátora
- Preplatenie cestovných nákladov so SR v plnej výške
- Pracovnú obuv a odev
- Týždenné vyplácanie záloh už po prvom odpracovanom týždni vo výške 1 000 Kč
- dochádzkový bonus vo výške 1 000 Kč
+ pracovníkom VZV + 3 000 Kč za výkon práce pri 0 absenciách
Miesto práce
Praha
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Informácie pre uchádzača
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás telefonicky kontaktovať na + 421 949 498 384 alebo prostredníctvom e-mailu kubackovavjobs4joy.cz
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrý zdravotný stav
- Trestnú bezúhonnosť
- Zodpovedný prístup k práci
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 18.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník