Jobs4joy SE

Personalista, Koordinátor, KOORDINÁTOR ZAKÁZKY V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE

Náplň práce
Do rozrůstajícího se týmu naší personální agentury potřebujeme nové posily. Hledáme proto dynamického, komunikativního kolegu, který je samostatný, má organizační schopnosti a je flexibilní. Hledáme lidi se zkušenostmi v oblasti HR pro Prahu a okolí.

Popis práce:
• koordinace zaměstnanců ve výrobě
• měsíční zpracování výkazů hodin pracovníků na zakázkách (řešení docházky)
• vydávání záloh zaměstnancům
• řešení ubytování a dopravy zaměstnanců
• pravidelná komunikace s pracovníky na zakázce, aj.
• administrativní činnost
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1400
Iné výhody
motivující finanční ohodnocení, další bonusy
• notebook, telefon, firemní automobil i k soukromému užívání
• plný pracovní úvazek
• zaměstnanecké benefity
• ubytování zdarma nebo příspěvek na vlastní bydlení
• nástup do zaměstnání po dohodě možný ihned
• místo pracoviště: Česká republika
• Mzda od 30 000 – 35 000,-Kč v čistém, možnost dalších bonusů
Miesto práce
Praha
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nm zaslať Váš životopis spolu s fotografiou a motivačným listom na kubackova@jobs4joy.cz
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
zlušenosti s vedením kolektivu
• Zkušenosti v HR oblasti či přímo v personální agentuře výhodou
• Komunikativnost, profesionální přístup a jednání se zákazníky
• Flexibilita
• Prezentační a komunikační schopnosti
• Samostatnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti
• Snaha nacházet řešení problémů
• Orientace na výsledek
• Dynamická osobnost - odolnost vůči stresu
• ŘP – sk. B – aktivní řidič – podmínkou
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Personalista

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Koordinátor