Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o.

Pomocný kuchár

Náplň práce
Koliba u dobrého pastiera, pomocný kuchár, základná príprava jedál, polievky, šaláty. Nemusí byť vyučený kuchár, ale musí mať prax v kuchyni aspoň 1 rok, zdravotný preukaz výhodou. Kontakt telefonicky alebo mailom na prevádzkara firmy: 0917 980 151, [email protected]
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ružomberok
Ružomberok,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Andreja Hlinku 72
03406 Ružomberok
Kontaktná osoba: prevádzkar firmy
Telefón: 0917 980 151
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár