LUSTROJ, s.r.o.

Zvárač

Náplň práce
Zváračské práce - v prípade neplatného zváračského preukazu zamestnávateľ zabezpečí preškolenie.
Dopravu z Lučenca na adresu pracoviska Lustroj Halič zabezpečí zamestnávateľ bezplatne.
Osobné stretnutie je potrebné si dohodnúť dopredu telefonicky prípadne e-mailom - Marian Halas t.č.: 0918872477, [email protected]
V čase od 3.7.2017 do 14.7.2017 má zamestnávateľ celozávodnú dovolenku!
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 06:15 do 18:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Dopravu z Lučenca na adresu pracoviska Lustroj Halič zabezpečí zamestnávateľ bezplatne
Miesto práce
okres Lučenec
Halič, Partizánska 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Ďalšie požiadavky: zváračský preukaz.
Partizánska 15
98511 Halič
Kontaktná osoba: Marian Halas
Telefón: +421918872477
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač