JUDr. Andrej CIFRA

Advokátsky koncipient

Náplň práce
Žiadosť, životopis a motivačný list zasielať na e-mail: [email protected] Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači. Pohovory budú prebiehať v priebehu mesiaca september a október 2017.
Náplň práce: Príprava písomných podaní (žaloby, vyjadrenia a pod.) a zastupovanie klientov pred súdmi a štátnymi orgánmi, príprava zmlúv a analýz. Vzdelanie: VŠ 2. stupňa - právo
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Lučenec
Lučenec, J. Kráľa 5/A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Počítače: JASPI, SLOV-LEX a vyhľadávanie judikatúry prostredníctvom internetu - elementárna, Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - elementárna.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
J. Kráľa 5/A 12
98401 Lučenec
Kontaktná osoba: JUDr. Andrej Cifra
Telefón: +474111742
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Právnik