POLO TRADE s.r.o.
Veľkoobchod s textilom a rozličným tovarom.

Upratovač / Upratovačka

Náplň práce
- Upratovanie predajných a kancelárskych priestorov v areáli.
- Pravidelné čistenie 25 toaliet.
- Práca vhodná tiež pre študentov na skrátený pracovný pomer 30 hodín a viac týždenne.
Pošlite nám životopis na [email protected]
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Flexibilita v rámci plánovania si pracovnej doby.
- Stravné lístky.
- Zamestnanecká zľava na tovar.
- Parkovacie miesta.
- Krízovo stabilná spoločnosť.
- Práca v dynamickej a dlho existujúcej spoločnosti.
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Blízko diaľnice D1.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 15
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Stará Vajnorská 15
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Michaela Faráriková
Telefón: +421000000000
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka