DOMOV SOCIÁLNYCH SLUŽIEB PROF. K. MATULAYA PRE DETI A DOSPELÝCH
sociálne služby

Inštruktor sociálnej rehabilitácie

Náplň práce
Inštruktor sociálnej rehabilitácie do skupiny malých detí s mentálnym postihnutím a autizmom.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka, Ľ. Zúbka 6
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Kurz sociálnej rehabilitácie 150 hodín (možnosť absolvovania počas skúšobnej doby).
Lipského 13
Bratislava-Dúbravka
Kontaktná osoba: Mgr. Jana Čajágiová
Telefón: +421264462052
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sociálny pracovník