Door Master, s.r.o.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových okien a dverí.

Pracovník v drevospracujúcom priemysle

Náplň práce
-Výroba plastových okien a dverí, rezanie profilu a železa, zasklievacie práce.
-Príbuzná profesia: stolár.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Zámky
Nové Zámky, Komárňanská cesta 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: maďarský - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, iniciatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Komárňanská cesta 3
Nové Zámky
Kontaktná osoba: Denisa Dudásová
Telefón: +421948315124
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník