XEMAR s.r.o.
Realitná spoločnosť XEMAR ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.

Realitný maklér

Náplň práce
- vyhľadávanie klientov na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností
- vyhľadávanie nehnuteľností na kúpu, predaj a prenájom
- postupné budovanie databázy vlastných klientov
- obhliadky a prezentácia nehnuteľností
- príprava a spracovanie dokumentácie potrebnej k obchodného prípadu

Miesto práce:
Banská Bystrica, Bratislavský kraj, Bratislava, Ružomberok, Brezno, Detva, Lučenec, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- práca v mladom, priateľskom kolektíve v príjemnom prostredí
- preverený a úspešný školiaci systém a tréningy pre nováčikov i pokročilých
- individuálny prístup
- časová flexibilita a nezávislosť
- kariérny postup
- internet
- nástup podľa dohody
- žiadne poplatky pre maklérov
- práca v silnej realitnej spoločnosti
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, M. Rázusa 22
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Internet - elementárna.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
M. Rázusa 22
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Monika Hlivová
Telefón: +421907569789
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Realitný maklér