TATRAVAGÓNKA a.s.
Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nákladných vagónov a podvozkov. Patríme medzi najväčších výrobcov a dodávateľov nákladných železničných vagónov v rámci Európy.

Železničiar

Náplň práce
Hlavnou náplňou uvedenej pozície je:
- zabezpečiť riadenie posunu na podnikovej vlečke a zastupovať pracovnú pozíciu správcu vlečky
- riadiť prevádzku na vlečke pri posune a pri pristavovaní vozňov k vykládke a nakládke
- organizovať posun tak, aby bola zabezpečená bezpečnosť a plynulosť prevádzky bez poškodenia vozidiel
- zabezpečovať odstavené vozidlá proti pohybu.
- obsluhovať ručné brzdy
- realizovať prepravnú prehliadku vozňov pristavených do vlečky a podpisovať vystavené písomnosti
- vykonávať posun a obsluhovať výhybky. Dávať viditeľné a počuteľné návesti
- zúčastňovať sa pri vykonávaní prípadných opráv HDV (hnacích dráhových vozidiel) a pri čistení a údržbe železničného zvršku a výhybiek na vlečke
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- dovolenková a vianočná odmena,
- preplácanie nadčasov,
- zabezpečené stravovanie pre zamestnancov vo výdajniach stravy priamo v areáli spoločnosti,
- poskytujeme pracovné odevy a ich čistenie a opravu zdarma,
- spoločnosť organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia,
- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Štefánikova 887/53
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Ďalšie požiadavky: - osvedčenie o odbornej spôsobilosti viesť hnacie dráhové vozidlá, riadiť posun, vodičský preukaz skupiny B, - vedomosti a zručnosti v oblasti nákladnej železničnej dopravy, predpisy železničnej dopravy a prepravy, pravidlá signalizácie, zásady a pravidlá zostavovania vlakových súprav, zabezpečovacie a oznamovacie zariadenia v železničnej doprave, železničný posun.
Štefánikova 887/53
Poprad
Kontaktná osoba: Vanda Kandrová
Telefón: +421918735724
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor