SKIPPI Nitra, s.r.o.
Výroba a predaj kancelárskeho a bytového nábytku.

Pomocný pracovník v drevospracujúcej výrobe

Náplň práce
Pomocné práce v nábytkárskej výrobe, pomocné práce pri obsluhe drevoobrábacích strojov, balenie výrobkov s perspektívou postupu na obsluhu drevoobrábacích strojov.
Štvorzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v stabilnej spoločnosti.
Miesto práce
okres Nitra
Veľké Zálužie, Rapatská 898
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Rapatská 898
Veľké Zálužie
Kontaktná osoba: Ing. Monika Hrabinová
Telefón: +421376592627
Fax: +421376592626
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník