Obec Zemplínska Široká

Administratívny pracovník

Náplň práce
Zabezpečovanie písomnej agendy orgánov samosprávy, spracovávanie a zabezpečovanie odborných materiálov a správ, príprava a vypracovanie písomných vyhotovení rozhodnutí starostu, organizačno – technické zabezpečenie úloh štátnej správy prenesenej na obce, vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov, evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov, vybavovanie záležitostí v mene obce na úradoch a v inštitúciách, plnenie operatívnych úloh, obsluha kancelárskych zariadení.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 520 € za mesiac
Miesto práce
okres Michalovce
Zemplínska Široká, Zemplínska Široká 304
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Pracovné miesto je vytvorené za účelom mentorovaného zapracovania a praxe v rámci národného projektu, "Praxou k zamestnaniu" podľa § 54 ods.1 písm. a zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších prepisov. , , Do národného projektu môžu byť zaradení len tí mladí UoZ – NEET, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave (not in employment, education or training), ktorí sú bezprostredne pred zaradením do projektu (prijatím na podporované pracovné miesto) v evidencii UoZ najmenej 12 po sebe nasledujúcich mesiacov tzn. že sú znevýhodnení UoZ podľa § 8 ods. 1 písm. c) zákona o službách zamestnanosti (ďalej len „MUoZ“) a vo veku do 29 rokov ( t.j. 29 rokov mínus jeden deň)., Ovládanie účtovného programu firmy IFOSOFT výhodou.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Zemplínska Široká 304
Zemplínska Široká
Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Mati
Telefón: +421911649723
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník