Quattro Fratelli, s.r.o.
kancelárske a školské potreby

Predavač/predavačka

Náplň práce
- Obsluha zákazníkov (predaj tovaru),
- obsluha strojov – kopírovanie, väzby dokumentov (zaučíme),
- práca s PC + práca s pokladňou,
- príjem a dokladanie tovaru.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 13:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Brezno
Brezno, Kuzmányho 2
Termín nástupu
23. 10. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - 4 hodinový TPP ( 13:00 – 17:00 hod), - 1-2x v mesiaci práca v sobotu (8:00 – 12:00), - podľa situácie možnosť aj viac hodín denne (zastupovanie), - z dôvodu chránenej dielne hľadáme do kolektívu človeka so ZŤP min. 40% .
Osobnostné predpoklady: technický talent, komunikatívnosť.
Kuzmányho 2
Brezno
Kontaktná osoba: Ján Ambros
Telefón: +421908326061
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač