Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.
Amazon.com, Inc. je americká spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle. Prevádzkuje jeden z najstarších a najväčších internetových obchodov Amazon.com. Amazon ponúka na svojich stránkach širokú diverzitu produktov, od kozmetiky až po elektroniku a spoločnosť je jedným z najväčších poskytovateľov "cloud computing" služieb na svete. Amazon je medzinárodná spoločnosť s pobočkami po celom svete, napríklad v Anglicku a Írsku, Nemecku, Španielsku, Francúzsku, Kanade, USA, Holandsku, Španielsku, Austrálii, Brazílii, Japonsku, Číne, Indii, Mexiku atď.


Generálny riaditeľ

Náplň práce
Generálny riaditeľ bude riadiť dodanie všetkých metrík cieleného obchodného plánu naprieč produktivitou, kvalitou, nákladmi, bezpečnosťou a ľuďmi v snahe dosiahnuť zákaznícky sľub Amazonu. Na základe operatívnych plánov vytvorí a buduje myšlienku a kultúru neustáleho zlepšovania prostredníctvom iniciatív Kaizen a Lean a udržuje kultúru neustáleho vzdelávania a rozvoja. Na individuálnej úrovni bude prispievať k lokálnym, regionálnym a globálnym iniciatívam a riešiť ich zložité problémy, ktoré ovplyvňujú zákazníkov a pracujú na ich riešení inovatívnymi prostriedkami. Každý úkon bude zameraný na zabezpečenie špičkovej kvality služieb a neustáleho zlepšovanie procesov. Každý krok, ktorý sa v Amazone vykoná, sa uskutočňuje v mene našich zákazníkov a splnenia ich očakávaní. OPS tímy v plniacich strediskách sú zodpovedné za kontrolu rozsiahleho radu rýchlo sa rozvíjajúceho inventára od prichádzajúcich až po odchádzajúce a veľmi tvrdo pracujeme na tom, aby naši zákazníci dostali to, čo chcú, keď to chcú. Kľúčové zodpovednosti - Vedie centrum Amazon Fulfillment riadením internej logistiky a interného rozhrania s dodávateľmi a nosičmi. Rozsah vašich povinností bude zahŕňať, ale neobmedzuje sa na: Predaj všetkých cielených metrík podnikového plánu v rámci produktivity, kvality, nákladov, bezpečnosti a ľudí. Dodržiavať normu ochrany zdravia a bezpečnosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Galanta
Sereď, Amazonská 1
Termín nástupu
1. 11. 2017
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Vodičské oprávnenie: Skupina A.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie, cieľavedomosť, iniciatívnosť.
Kontakt
Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.
Námestie 1. mája 18
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Mgr. Ján Komoš
Telefón: +421915743725
Aktualizované 11.10.2017


Vytlačiť pracovnú ponuku

Emailom upozorniť priateľa na pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Riaditeľ


Copyright © Ponuky.sk