BI-FORCE-JOB SK s.r.o.
Výroby strojov a zariadení pre všeobecné účely. Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov, Baliace a skladovacie práce. Sprostedkovateľká činnosť v oblasti výroby.

Operátor výroby

Náplň práce
- výroba komponentov do LCD televízorov
- vstupná a výstupná kontrola výrobkov
- práca pri linke
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 435 do 650 € za mesiac
Iné výhody
- ubytovanie zdarma
- zálohy
- stravné lístky
- doprava zabezpečená zdarma
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Priemyselná 6A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, komunikatívnosť.
Mostná 60
Nitra
Kontaktná osoba: PhDr. Iveta Schäfferová
Telefón: +421944867396
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor