Vektor EU s.r.o.
Sme dynamická, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, zameraná na sprostredkovanie zamestnania už 7 rokov.Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 10 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy.

Balič

Náplň práce
Výkladka, nákladka kamiónov, ručné balenie tovaru, fóliovanie.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Doprava zdarma( v smere trasy), ubytovanie zabezpečené, stravné lístky.
Miesto práce
okres Galanta
Gáň, Pro Logis park 0000
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Železničiarska 1422/24
Galanta
Kontaktná osoba: Anna Mokošová
Telefón: +421948326442
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník