Vektor EU s.r.o.
Sme dynamická, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, zameraná na sprostredkovanie zamestnania už 7 rokov.Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 10 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy.

Výrobný operátor

Náplň práce
Práca na linke podľa požadovaného objemu výroby.
Zodpovednosť za pridelené miesto, náradie a zariadenie.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Doprava - zabezpečená
Ubytovanie - zabezpečené
Dochádzkový bonus
Pracovná zmluva
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Hviezdoslavova 807
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Ochota a chuť pracovať na zmeny., Spolahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, spoľahlivosť.
Železničiarska 1422/24
Galanta
Kontaktná osoba: Anna Mokošová
Telefón: +421948326442
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor