Vektor EU s.r.o.
Sme dynamická, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, zameraná na sprostredkovanie zamestnania už 7 rokov.Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 10 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy.

Vodič VZV

Náplň práce
- manipulácia s materiálom na VZV
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- doprava zabezpečená - zdarma (v smere trasy)
- ubytovanie - zdarma
- dochádzkový bonus
- pracovná zmluva
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Matúškovo 913
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Platný preukaz na VZV, prax na VZV, Ochota pracovať v noci, Zodpovednosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť.
Železničiarska 1422/24
Galanta
Kontaktná osoba: Anna Mokošová
Telefón: +421948326442
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka