Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar
Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar je najstaršou a najväčšou mimovládnou organizáciou pôsobiacou v oblasti náhradnej starostlivosti a pomoci krízovým rodinám. Zameriava sa na podporu detí v detských domovoch, na prácu s ohrozenou rodinou, vzdelávanie a sprevádzanie náhradných rodín a pomoc mladým dospelým po odchode z detského domova. Svoju víziu „...aby každé dieťa malo rodinu“ prakticky a odborne presadzuje už 30 rokov. Prvoradým záujmom organizácie Úsmev ako dar je skvalitniť život detí v ohrozených rodinách a náhradnej starostlivosti, o čo sa usiluje ako na individuálnej, tak na celospoločenskej úrovni.

Psychológ

Náplň práce
Psychológ so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť pre Nitrianský kraj
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v najstaršej a najväčšej mimovládnej organizácii pôsobiacej v oblasti pomoci ohrozeným rodinám a deťom (viac informácií o organizácii na stránke www.usmev.sk); vzdelávací program pre odborných zamestnancov
organizácie, pravidelné supervízie, angažovaný a tvorivý tím kolegov.
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Dvorčanská 63
Termín nástupu
1. 11. 2017
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Ďalšie požiadavky: Požiadavky na zamestnanca: , Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore psychológia, minimálne 3-ročná zdokumentovaná prax v odbore, , Záujemcovia môžu žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a motivačným listom doručiť osobne alebo zaslať poštou na adresu: Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, Dvorčanská 63, 949 05 Nitra, resp. emailom na emailovú adresu [email protected] ., , Uzávierka na predloženie žiadostí o prijatie do zamestnania je 23. 10. 2017., , Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar si vyhradzuje právo kontaktovať a na osobný pohovor pozvať iba vybraných uchádzačov., .
Ševčenkova 21
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Roman Hajdák
Telefón: +421905496351
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár