marcon s. r. o.
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických, uskutočňovanie stavieb a ich zmien, počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Technik

Náplň práce
- Údržba, oprava a inštalácia automatizovaných systémov a systémov merania a regulácie.
- Základy práce programovania a PLC.
- Inštalácia nových technológií a výrobných zariadení MaR.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Michalovce
Michalovce, T. J. Moussona 2502/2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie.
Margarétová 3591/5
Michalovce
Kontaktná osoba: Ing. Anna Kakošová
Telefón: +421911304887
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik