A-MONT-RENT SK s.r.o.
Výrobná spoločnosť, výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok, strojov a zariadení pre všeobecné účely, výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá. výroba výrobkov z plastov, sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, baliace činnosti, manipulácia s tovarom.

Pomocný pracovník na stavbe

Náplň práce
pomcné stavebné práce
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 435 do 650 € za mesiac
Iné výhody
-ubytovanie zabezpečené
-doprava
-zálohy
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Priemyselná 6A
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, fyzická zdatnosť.
Mostná 60
Nitra
Kontaktná osoba: Zuzana Tóthová
Telefón: +421948723553
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce