CAYENE, s.r.o.
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh, daňové poradenstvo

Účtovník, účtovníčka

Náplň práce
Kompletné vedenie podvojného účtovníctva spoločností.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 600 € za mesiac
Miesto práce
okres Komárno
Komárno, Elektrárenská 1 prístav-brána 5
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, samostatnosť.
Cudzie jazyky: maďarský - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: OMEGA - elementárna.
Hviezdna 11/20
Komárno
Kontaktná osoba: Melinda Bozsokyová
Telefón: +421905823357
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník