Detský domov v Dunajskej Strede
Zariadenie pre maloletých a mladistvých.

Profesionálny rodič

Náplň práce
Prijmeme len uchádzačov, ktorí majú absolvovanú prípravu na profesionálneho rodiča.!!!!
Starostlivosť o dieťa s nariadenou ústavnou starostlivosťou, vypracovávanie spisových materiálov dieťaťa v spolupráci s odborným tímom, spolupráca s biologickou rodinou dieťaťa a príslušnými inštitúciami. Profesionálny rodič je zamestnancom detského domova, ktorý poskytuje starostlivosť určenému počtu detí v domácom prostredí v zmysle zákona č. 305/2005 Z.z.
V prípade úspešného výberového konania uchádzač predloží doklady o splnení podmienok zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci v znení neskorších predpisov a iné s tým súvisiace platné bezpečnostné predpisy.
Lehota na podanie o zaradenie do výberového konania je 31.10.2017. Žiadosť je možné poslať písomne alebo elektronickou formou.
Nepretržitý pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Gastrolístky
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Nezábudkova 474/3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - profesionalita, schopnosť zvládať stres a záťaž, schopnosť pracovať s deťmi, - schopnosť prijať súrodeneckú skupinu, staršie dieťa a pod. , - schopnosť prijať dieťa s iným etnickým pôvodom, národnosťou, príslušnosťou a náboženstvom, - žiadosť o zaradenie do výberového konania, - fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, - fotokópia dokladu o absolvovaní prípravy na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti 40 hodín, prípadne o absolvovaní prípravy na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti najmenej v rozsahu 60 hodín, - profesijný štrukturovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe, - výpis z registra trestov, vrátane výpisu registra trestov partnera nie staršie ako 3 mesiace, - písomný súhlas partnera na výkon PR, - doklad, prípadne čestné prehlásenie preukazujúce, že nehnuteľnosť uchádzača spĺňa podmienky zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci v znení neskorších predpisov iné s tým súvisiace platné bezpečnostné predpisy, - písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, - motivačný list, - súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť.
Nezábudkova 474/3
Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Mgr. Eva Nagyová
Telefón: +421312433008
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ