Miba Sinter Slovakia, s.r.o.
Spoločnosť Miba je popredný strategický partner medzinárodného motorového a automobilového priemyslu. Naše výrobky – spekané diely, klzné ložiská, trecie obloženia, komponenty výkonovej elektroniky a povlaky – nájdete vo vozidlách, vlakoch, v lodiach, lietadlách a elektrárňach na celom svete. Vďaka technológii spoločnosti Miba sú výkonnejšie, bezpečnejšie a ekologickejšie.Naše poslanie: Innovation in Motion – technológia spoločnosti Miba umožňuje mobilitu, ktorá šetrí zdroje.Čo chceme dosiahnuťInvestovaním asi šiestich percent obratu do výskumu a vývoja, ako aj odbornej prípravy a ďalšieho vzdelávania si zaisťujeme konkurenčný náskok. Náš ziskový rast v hlavnej činnosti umožňuje aktívne budovanie novej obchodnej oblasti v kľúčových technológiách budúcnosti. Vytvárame tak základ pre prekročenie obratu na úrovni jednej miliardy eur.Naša vízia: žiadny pohon bez technológie spoločnosti Miba.Viac sa dočítate tu alebo nás navštívte na www.miba.com. (English/Deutsch)

Operátor strojov a zariadení

Náplň práce
- Vykonávanie obslužných činností podľa pracovných návodov, výrobných postupov (viacstrojová obsluha) a kvalitatívnych kontrolných podkladov,
- vykonávanie samokontroly vo výrobe,
- hospodárenie a používanie meradiel – zabezpečenie nastavovania, kontroly, čistenia na zmene,
- spolupráca pri zoraďovaní stroja, požadovanie nastavenia stroja podľa potreby,
- vykonávanie ostatných činností podľa pokynov zmenového majstra ,
- udržiavanie na zmene zvereného pracovného miesta v čistote a poriadku, vykonávanie čistenia strojov a zariadení a zverených priestorov.
Výberové konanie na ÚPSVaR Ružomberok 04.07.2017 o 09.00 hod. č. dv. 7
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 720 € za mesiac
Iné výhody
- Práca v nadnárodnej spoločnosti,
- práca na nových strojoch, moderných technológiách,
- zaškolenie a možnosť odborného rastu.
Miesto práce
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín, Nábrežie Oravy 2222
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Nábrežie Oravy 2222
Dolný Kubín
Kontaktná osoba: Ing. Danka Ľachová
Telefón: +421435802497
Fax: +421435802265
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor