ŽOS Trnava, a.s.
Profil spoločnosti ŽOS Trnava, a.s.ŽOS Trnava, a.s. je moderná spoločnosť, stavajúca svoju budúcnosť na základoch bohatej tradície, ktorej korene siahajú k prvej opravovni železničných vozňov na území Slovenska. Už v auguste 1925 bola vo Vozovke Trnava vykonaná prvá revízia na nákladnom vozni CRN 111885. Odborný rast sprevádza rozmach firmy a z pôvodných 63 zamestnancov sa postupne stáva najväčšia opravárenská dielňa v strednej Európe. Dejinným vývojom prišlo v októbri 1994 k vzniku akciovej spoločnosti ŽOS Trnava, a.s. Proces privatizácie bol ukončený v roku 1995 a majoritným vlastníkom sa stala súkromná spoločnosť TOSs, spol. s r. o., Trnava. Prirodzeným rastom, modernizáciou a rozvojom postupne vznikala technicky vyspelá, životaschopná firma, disponujúca komplexnou technologickou základňou. Táto umožňuje realizáciu všetkých druhov opráv nákladných i osobných vozňov, ich konštrukčných celkov až po výrobu nových nákladných vozňov. ŽOS Trnava, a.s., realizuje novostavby, opravy, modernizácie a prestavby pre potreby ZSSK Cargo, a.s., Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s., ako aj pre domácich a zahraničných súkromných vlastníkov vozňov. Strojárska výroba má moderné kapacity na výrobu komponentov a zvarencov pre rôzne odvetvia priemyslu a ich opracovanie na CNC riadených strojoch.

Strojný zámočník

Náplň práce
Zámočnícke práce pri výrobe dielov.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
V zmysle Kolektívnej zmluvy pre rok 2016.
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Koniarekova 19
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Ďalšie požiadavky: Požadovaná prax v odbore 2 roky.
Koniarekova 19
Trnava
Kontaktná osoba: Terézia Sečenová
Telefón: +4210335567341
Fax: 0335567350