Reydel Automotive Slovakia s.r.o.
Spoločnosť Reydel Automotive Slovakia so svojim závodom v Nitre je členom korporácie Reydel, ktorá má celosvetové zastúpenie. Patrí medzi výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Operátor/ka výroby

Náplň práce
- Práca vhodná pre mužov aj ženy.
- Práca na 3 až 4 zmeny.
- Vykonávať činnosti v súlade s pracovnými postupmi: vstrekovanie, montáž.
- Obsluhovať vstrekovacie stroje a montážne zariadenia.
- Kontrolovať kvalitu – hodnotenie vyrobených komponentov.
- Viesť evidenciu o výrobe.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Nástup do kmeňového stavu, vítaní sú aj kandidáti od 45 -50 rokov!
- Mesačné prémie už od 1. mesiaca.
- Ročné prémie za hospodárske výsledky.
- Dochádzkový bonus.
- PRÍPLATKY NAD RÁMEC ZÁKONNÍKA PRÁCE:
* 100% príplatok za prácu vo sviatok,
* príplatok za prácu v sobotu a nedeľu.

- ĎAĽŠIE VÝHODY:
* príspevok na stravu, zamestnanec hradí iba 0,76 €,
* stravovanie vo firemnej jedálni,
* za nočné zmeny stravný lístok v hodnote 3,40 €,
* príspevky na športové a kultúrne aktivity,
* príspevok zamestnávateľa do III. piliera.
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Dolné Hony 2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - Pozornosť a dobrý zrak, - schopnosť pracovať v režime linky – v takte, - flexibilita (vrátane ochoty pracovať nadčas), - ochota učiť sa nové veci (práca na viacerých pracoviskách).
Dolné Hony 2
Nitra
Kontaktná osoba: Barbora Bugárová
Telefón: +421376909217
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor