AGROSPOL spoločnosť s ručením obmedzeným Michalovce
Firma zaoberajúca sa moderným poľnohospodárstvom, rastlinnou prvovýrobou.

Agronóm

Náplň práce
Agronóm
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Nadštandardné finančné ohodnotenie, bonusy a iné.
Miesto práce
okres Michalovce
Čečehov, Čečehov 150
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: Výhodou znalosť anglického jazyka, vodičské oprávnenie sk. C a sk. E taktiež výhodou.
Čečehov 150
Čečehov
Kontaktná osoba: Ing. Veronika Zitrická
Telefón: +421903565293
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Agronóm