EKO - podnik verejnoprospešných služieb

Maliar - natierač

Náplň práce
- Príprava a ošetrovanie povrchu na maliarske a lakovacie práce.
- Natieranie, lakovanie, tmelenie a morenie rôznych predmetov a materiálov.
- Nanášanie farieb na steny a fasády interiérov.
- Vykonávanie pomocných prípravných prác (šmirgľovanie, čistenie, zoškrabovanie starých náterov a pod.).
- Používanie pomôcok ako valček, štetec, špachtľa, škrabka, drôtená kefa.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi zľavu 50% na poskytované služby, ktoré sú predmetom činnosti podniku.
- Týždeň dovolenky naviac.
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas.
- Stravné lístky.
- Lekárske prehliadky.
- Poskytnutie pracovného ošatenia a OPP.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Halašova 20
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Halašova 20
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Veronika Janíková
Telefón: +421911420317
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lakovník, lakovač