PMP Montex s. r. o.
Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti montáží, rekonštrukcií, opráv a údržby technologických celkov, v oblasti modernizácie výrobných zariadení a montáži a demontáži oceľových konštrukcií.

Skladník

Náplň práce
- Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu,
- vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky,
- starostlivosť o zverené technické zariadenia,
- prípravu a rozvoz tovaru a materiálu po jednotlivých montážnych správach podľa presne špecifikovaných požiadaviek technických pracovníkov,
- spracovávanie dennej, týždennej a mesačnej inventarizácie tovaru,
- reklamačné záznamy,
- spolupracuje na preberaní tovaru a zodpovedá za jeho kvalitu a množstvo v zmysle dodávateľských faktúr,
- zodpovednosť za kalibráciu náradia, revízie, údržbu a servis zariadení,
- v prípade potreby bude vykonávať montážne práce na zákazkách na Slovensku aj v zahraničí.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Možnosť pracovať pre spoločnosť rýchlo sa rozvíjajúcu a stabilnú na trhu,
- plaváreň zadarmo 1x do týždňa,
- možnosť cestovať aj do zahraničia.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Pod.Biskup., Vlčie Hrdlo 90
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - Bezúhonnosť, - aktívny vodič, - byť pripravený a ochotný cestovať mimo Bratislavu aj do zahraničia v prípade potreby.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Vlčie hrdlo 90
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kurucová
Telefón: +421911648045
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník