C.E.G.A. Services, s.r.o.
Spoločnosť C.E.G.A. Services, s.r.o., zabezpečuje technickú správu objektu, kompletný záhradnícky, údržbársky, upratovací a čistiaci servis. Sídlo spoločnosti je v Bratislave, pôsobí však na celom území SR.Spoločnosť C.E.G.A. Services, s.r.o. je sesterskou spoločnosťou bezpečnostnej agentúry Central European Guard Administration, s.r.o., ktorá je významným dodávateľom bezpečnostných služieb na Slovensku, čím spoločne u väčšiny klientov dodávajú komplexný balík služieb potrebných pre bezpečný a bezproblémový chod ich pracovísk, prevádzok a ostatných objektov.

Objektová vedúca

Náplň práce
- Starostlivosť a kontrola činnosti na všetkých zverených objektoch.
- Organizácia zamestnancov.
- Komunikácia s klientom, zamestnancami a vedením spoločnosti.
- Kontrola dochádzky zamestnancov.
- Personálne zabezpečenie objektov.
- Zabezpečenie potrebnej čistiacej techniky na zverených objektoch.
- Nábor nových zamestnancov a zabezpečenie zastupovania na objektoch.
- Objednávanie a nákup čistiacich prostriedkov.
- Vedenie skladovej evidencie.
Pracovný čas: od 9:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Dlhodobý pracovný pomer.
- Pracovný pomer aj na skrátený úväzok.
- Flexibilná pracovná doba.
- Služobné vozidlo.
- Mobilný telefón.
- Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Trnavská cesta 50
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Trnavská cesta 50
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Vladimír Piják
Telefón: +421903276624
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky