Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 38, Solčany
výchova a vzdelávanie v základnej škole

Školský psychológ

Náplň práce
Práca so začlenenými žiakmi v škole. Miesto vytvárame v rámci projektu, ktorý bude trvať 36 mesiacov s predpokladom pokračovania aj v nasledovných rokoch.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Topoľčany
Solčany, Hviezdoslavova 38
Termín nástupu
13. 11. 2017
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Hviezdoslavova 38
Solčany
Kontaktná osoba: PaedDr. Kvetoslava Hornová
Telefón: +0385383663
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ