Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 38, Solčany
výchova a vzdelávanie v základnej škole

Školský špeciálny pedagóg

Náplň práce
Práca so začlenenými žiakmi v rámci projektu vytvoreného na 36 mesiacov s predpokladom pokračovania aj v ďalších rokoch.
Jednozmenný pracovný režim.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Topoľčany
Solčany, Hviezdoslavova 38
Termín nástupu
13. 11. 2017
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Hviezdoslavova 38
Solčany
Kontaktná osoba: PaedDr. Kvetoslava Hornová
Telefón: +0385383663
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ