Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.
výroba plastových výrobkov pre automobilový priemysel

Nastavovač strojov

Náplň práce
Nastavovanie parametrov vstrekolisu /Engel, KraussMaffei, Demag, Battenfeld/ ich sledovanie a optimalizáciu podľa výrobných potrieb. Výmena foriem na stroji a ich základná údržba. V spolupráci s kolegami minimalizovať prestoje výrobných zariadení.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Možnosť zaškolenia záujemcu.
Miesto práce
okres Žarnovica
Nová Baňa, Železničný rad 40
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, technická gramotnosť.
Osobnostné predpoklady: technický talent.
Železničný rad 40
Nová Baňa
Kontaktná osoba: Mária Jančoková
Telefón: +421456780726
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Strojný technik