Biometrix, s. r. o.
BIOMETRIX je popredným výrobcom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť (www.biometrixmedical.com).

Skladník

Náplň práce
- Obsluha VZV,
- vykládka a nakládka tovaru,
- manipulácia s tovarom, fyzická príprava zasielok,
- ostatné práce súvisiace s prevádzkou skladu.

Práca je na dve zmeny:
- ranná zmena: od 6:00 do 14:00,
- poobedňajšia: od 14:00 do 22:00.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- pracovná zmluva na neurčitý čas,
- výkonnostný bonus,
- dochádzkový bonus,
- organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov.
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Šamorín, Vicenzy 16/2054
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Predošlá prax a skúsenosti s prácou v sklade výhodou.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Vicenzy 16/2054
Šamorín
Kontaktná osoba: Ivana Kiradžiev
Telefón: +421903560068
Aktualizované 11.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník