Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Obchodník, Sales Konzultant pre športové benefity

Náplň práce
Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov vo zverenom regióne
/klientami sú akékoľvek spoločnosti, kde je predpoklad, že zamestnávateľ zakúpi svojim zamestnancom benefitnú kartu, ktorá oprávňuje na bezplatný vstup do zazmluvnených prevádzok spoločnosti ako sú : športové areály, tenisové kurty, fitness, plavárne, sauny a pod./
Realizácia telefonátov, osobných stretnutí a predaj benefitných kariet klientom/
Príprava a realizácia ponúk, cenových kalkulácií, prezentácií a ďalších informačných /propagačných aktivít podporujúcich predaj
Aktívna spolupráca s ostatnými odd. v rámci firmy – HR odd., fin. odd.
Efektívne riadenie obchodných príležitostí
Reportovanie a vykazovane výsledkov svojmu nadriadenému
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1100,- fix btto Eur + 25 % provízie z predaja
Iné výhody
Mobil, notebook
Benefitná karta
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Stredoškolské vzdelanie s maturitou
Vysokoškolské vzdelanie humanitného smeru
Skúsenosti s predajom služieb
Nadšenie pre šport
Dobré komunikačné schopnosti, kreativita, flexibilita
Výborná znalosť slovenského jazyka
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500