VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Operátor / Kontrolór

Náplň práce
Pozície: Manipulačný pracovník, vodič VZV, operátor, kontrolor. Náplň práce : Jednoduchá manuálna práca, kompletizácia, vizuálna kontrola
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
110 Kč/hod
Iné výhody
zabezpečené ubytovanie + prémie za nadčasy
Miesto práce
Vysočina
Jihlava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
pracovná doba 8 alebo 12 hod (podľa zmluvy)
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
dobrý zrak (okuliare možne), dobrý zdravotný stav, spoľahlivosť
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421950755957
Aktualizované 19.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Kvalita a kontrola akosti