M.S . EM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Predavač, Predavačka-pokladníčka

Náplň práce
vykladanie a balenie tovaru, obsluha zákazníkov, oceňovanie tovaru, práca za pultom, hygiena na predajni, práca s registračnou pokladnicou.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
Iné výhody
benefity navyše, ktoré ponúka spoločnosť.
Miesto práce
Bratislavský kraj
Bratislava
Malacky
Pezinok
Senec
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
predavač potravinárskeho tovaru, komerčný pracovník v obchode
Administratívne a ekonomické znalosti
Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
dobrá komunikácia so zákazníkom, slušné vystupovanie,čistý register trestov.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Aktualizované 19.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač