AEFES INDUSTRY s.r.o., Kremnická 24, 851 01 Bratislava

Konštruktér

Náplň práce
Spoločnosť AEFES INDUSTRY s.r.o. so zameraním na strojársku výrobu hľadá „ Konštruktéra“. Hlavnou náplňou práce je vytváranie výkresovej dokumentácie a rôznych zostáv ( nastavenie formátu a mierky výkresu, jednoduché kótovanie a editácia kót, vykresľovanie závitov, konštrukčné čiary, vedieť čítať z výkresovej dokumentácie a tiež s ňou pracovať), schopnosť vykonávať zmeny vo výkresovej dokumentácií, zhromažďovanie všetkých potrebných dokumentácií pre navrhovanie a upravovanie konštrukcií.

Miesto práce: Žilina

Požiadavky: práca s PC ( MS Office, Internet, AutoCAD – možnosť zaučenia), technické zmýšľanie, zodpovedný prístup k práci, vítaný je nemecký jazyk a vodičský preukaz sk.B

Ponúkaný plat: dohodou na osobnom pohovore

Ide o stabilnú prácu, nástup do práce po dohode na pracovnom pohovore.
Pre bližšie informácie sa môžte kontaktovať v pracovné dni v čase od 7:30 – 16:00, na tel.čísle 0948 441 202 alebo emailom : stefanikova.ivana@aefes.sk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 000,00 eur v čistom
Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Kontaktná osoba: Ing. Ivana Štefániková
Telefón: 0948441202
Aktualizované 6.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér