K2Bpersonal
K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Pracovníci pri výrobe lodí-bavorsko Nemecka

Náplň práce
Hľadáme väčší počet MONTÉROV, inštalatérov, zámočníkov a STOLÁROV (truhlář) práce sa budú vykonávať pri výstave lodí na severe Nemecka.
Náplň práce montérov: montážne práce pri výstavbe lodí a dokončovacie práce pri výstavbe lodí. Výhodou prax ako zámočník, inštalatér, montér konštrukcií a iní manuálne zruční uchádzači.

Náplň práce stolárov (truhlář): montáž nábytku na lodiach
Nástupné platové podmienky sú 11,50,-€/hod. brutto, k tomu máte diéty 7,-€/hod. netto.

Budete pracovať na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva.
Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, zamestnanec si ho hradí sám ( 15 - 20,-€/osoba noc )

Zamestnanecké výhody, benefity:
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24 - 30 dní za rok
- nárok na detské prídavky v Nemecku
- príplatky za nadčasy, prácu počas sviatkov, za nočnú prácu
- asistencia českých a slovenských koordinátorov
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- týždenné vyplácanie záloh už počas prvého týždňa v práci

Požadujeme:
- prax ako zvárač alebo zámočník alebo inštalatér alebo elektrikár alebo stolár
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý (A2/B1), aby sa zamestnanec vedel dohovoriť na stavbe s majstrom
- vlastné auto
- samostatnosť
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 2800,-€/brutto mesiac
Miesto práce
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Prešovský kraj
Česká republika
Košický kraj
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Informácie pre uchádzača
Životopis pošlite na email: job@k2bpersonal.cz
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- prax so stavebnými montážnymi prácami, stolárskymi prácami
Kontakt
K2Bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Nemecko
Telefón: 0949823993
Fax: 000
Aktualizované 19.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo