BONUL, s.r.o.

Bezpečnostný pracovník

Náplň práce
Fyzická ochrana majetkuv zmysle §3 zákona č. 473/2005, ktorá zahŕňa kontrolu osôb, vozidiel, obchôdzkovú činnosť, evidenciu návštev, požiarnu kontrolu v mimopracovnom čase, kľúčovú službu, zámkov, plomb, pečatí.Miesto výkonu je na adrese: Sklárska 117, Lednické Rovne
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Púchov
Lednické Rovne, Lednické Rovne 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Novozámocká 224
94905 Nitra
Kontaktná osoba:
Telefón: 0911704320
Aktualizované 23.9.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby