Univerzitná nemocnica Bratislava
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Manipulačný robotník

Náplň práce
- údržba a čistenie chodníkov a peších zón od buriny,
- odpratávanie lístia z parkovísk,
- kosenie trávnikov, vyhrabávanie a odvoz trávy z celého areálu nemocnice, strihanie kríkov,
- sťahovanie na lôžkových oddeleniach, v skladoch operatívnej evidencie pri výmene nábytku, maľovaní a pod.,
- pomocné práce,
- prevoz, uskladnenie, nakladanie veľkokapacitných kontajnerov druhotnými surovinami,
- starostlivosť o ručné náradie, údržba a oprava,
- zastupovanie na vrátnici,
- a iné.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- poskytujeme ubytovanie
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Antolská 11
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: - bezúhonnosť, , Žiadosti posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] alebo [email protected].
Pažítková, 4 4
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ing. Marián Vida
Telefón: +421915968109
Aktualizované 22.9.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník